05 września 2014 - prace konserwacyjne na nadajniku w Kołowie

 

Mieszkańcy Szczecina i okolic odbierający telewizję naziemną z nadajnika w Kołowie doświadczą dziś niestety problemów z odbiorem z powodu prac konserwacyjnych na nadajniku, które potrwają od godziny 9:00 do 17:00.

 

 

 

04.04.2014 - Brak DVB-T w Szczecinie

 

Z powodu prac konserwacyjnych nadajnika w Kołowie, mieszkańcy Szczecina i okolic nie będą mogli dziś oglądać telewizji naziemnej do godziny 17:00. Taką informację na swojej stronie zamieścił operator.

Nie ma się więc czym martwić, że chwilowo nie odbieramy telewizji. Regulacja odbiornika nie pomoże. Na wznowienie nadawania musimy po prostu poczekać.

 

 

24.09.2013 - Brak DVB-T w Szczecinie

 

Z powodu prac konserwacyjnych nadajnika w Kołowie, mieszkańcy Szczecina nie będą mogli dziś oglądać telewizji naziemnej do godziny 15:00. Taką informację na swojej stronie zamieścił operator.

Nie ma się więc czym martwić, że chwilowo nie odbieramy telewizji. Regulacja odbiornika nie pomoże. Na wznowienie nadawania musimy po prostu poczekać.

 

 

TVP Szczecin oraz TVP Info oddzielnie od 1 września

Od początku września TVP wprowadziła na antenę nowy kanał TVP Regionalna, który w Szczecinie nadawany jest pod nazwą TVP Szczecin. Jednocześnie ruszyło nowe TVP Info, z nowym studiem, nową oprawą oraz nowymi twarzami.

 

20 maja - wyłączenie nadajników analogowych dla Świnoujścia i Piły.

 

Już w najbliższy poniedziałek - 20 maja - zostanie przeprowadzony V etap cyfryzacji w Polsce. W ramach V etapu wyłączone zostaną nadajniki telewizji analogowej m.in. dla Świnoujścia i Piły.

WAŻNE! Zmiana parametrów nadawania dla Szczecina!

 

Dziś w nocy o godzinie 1:00 wyłączone zostało nadawanie analogowej telewizji naziemnej. Oprócz całkowitego przejścia na sygnał cyfrowy zmienione zostały również parametry nadawania. Do tej pory trzeci multipleks, na którym znajdują się kanały takie jak TVP1, TVP2 HD, TVP Info, TVP Historia, TVP Kultura oraz TVP Polonia, nadawał na kanale 49. Teraz jest to kanał 48.

Wyłączenie analogowego nadajnika już 19 marca!

 

Przypominamy, że w ramach III etapu cyfryzacji, już 19 marca wyłączone zostanie analogowe nadawanie telewizji naziemnej dla Szczecina i okolic.

KONKURS: Odgadnij nazwę ulicy i wygraj dekoder DVB-T!

Polecamy nowy konkurs zorganizowany głównie z myślą o mieszkańcach Szczecina i okolic. Już 19 marca nadajnik w Kołowie przestanie nadawać sygnał analogowej telewizji naziemnej. Zwycięzca konkursu, który wygra nagrodę -  dekoder DVB-T na pewno nie będzie musiał się tym faktem martwić.