Nowe kanały cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T w Szczecinie

Jeżeli od jakiegoś czasu nie uruchamiałeś/-aś automatycznego strojenia na swoim odbiorniku (telewizorze lub dekoderze) możesz nawet nie wiedzieć o nowych kanałach, które dostępne są w Szczecinie i okolicach już od kilku tygodni.

18 września 2019 - brak telewizji naziemnej w Szczecinie

W dniu 18 września (środa) możliwe będą przerwy w nadawaniu cyfrowej telewizji naziemnej dla osób odbierających DVB-T z nadajnika w Kołowie. Prace na nadajniku potrwają od godziny 9:00 do 17:00.

3 września 2019 - brak telewizji mobilnej w Stargardzie

Z powodu prac konserwacyjnych na nadajniku w Stargardzie,nastąpić mogą przerwy w nadawaniu telewizji mobilnej. Prace potrwają w godzinach 9:00 - 15:00.

6 i 8 października - przerwy w nadawaniu w zachodniopomorskim

 

Jak informuje na swoich stronach nadawca, z powodu prowadzonych prac konserwacyjnych na nadajniku Białogard/Sławoborze, widzowie z okolic Kołobrzegu, Łobza oraz miejscowości nadmorskich mogą mieć problemy z odbiorem kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Jak podaje Emitel prace konserwacyjne mają potrwać do godziny 17:00

Za dwa dni ta sama sytuacja powtórzy się dla widzów odbierających kanały naziemne z nadajnika w Kołowie/Szczecin. Przerwa konserwacyjna 8 października przewidziana jest od godziny 9:00 do 17:00.

16 czerwca 2015 - prace konserwacyjne w Kołowie

 

Jak informuje na swoich stronach nadawca, z powodu prowadzonych dziś na nadajniku w Kołowie planowych prac konserwacyjnych, widzowie z okolic Szczecina mogą mieć dziś problemy z odbiorem cyfrowej telewizji naziemnej. Prace przewidziane są od godziny 9:00 do godziny 17:00.

05 września 2014 - prace konserwacyjne na nadajniku w Kołowie

 

Mieszkańcy Szczecina i okolic odbierający telewizję naziemną z nadajnika w Kołowie doświadczą dziś niestety problemów z odbiorem z powodu prac konserwacyjnych na nadajniku, które potrwają od godziny 9:00 do 17:00.

 

 

 

Możliwe przerwy w nadawaniu 1 kwietnia 2015

 

Niestety to nie Prima Aprilisowy żart, 1 kwietnia 2015 w północno zachodnim regionie Polski możliwe przerwy w nadawaniu cyfrowej telewizji naziemnej. Prace na nadajnikach w Szczecinie-Kołowie i w Białogardzie-Sławoborzu planowane są od godziny 9:00 do 15:00. Przerwy w dostawie kanałów telewizyjnych mogą dotyczyć szczególnie  mieszkańców Szczecina i okolic oraz miejscowości nadmorskich.

 

 

 

04.04.2014 - Brak DVB-T w Szczecinie

 

Z powodu prac konserwacyjnych nadajnika w Kołowie, mieszkańcy Szczecina i okolic nie będą mogli dziś oglądać telewizji naziemnej do godziny 17:00. Taką informację na swojej stronie zamieścił operator.

Nie ma się więc czym martwić, że chwilowo nie odbieramy telewizji. Regulacja odbiornika nie pomoże. Na wznowienie nadawania musimy po prostu poczekać.