3 września 2019 - brak telewizji mobilnej w Stargardzie

Z powodu prac konserwacyjnych na nadajniku w Stargardzie,nastąpić mogą przerwy w nadawaniu telewizji mobilnej. Prace potrwają w godzinach 9:00 - 15:00.

6 i 8 października - przerwy w nadawaniu w zachodniopomorskim

 

Jak informuje na swoich stronach nadawca, z powodu prowadzonych prac konserwacyjnych na nadajniku Białogard/Sławoborze, widzowie z okolic Kołobrzegu, Łobza oraz miejscowości nadmorskich mogą mieć problemy z odbiorem kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Jak podaje Emitel prace konserwacyjne mają potrwać do godziny 17:00

Za dwa dni ta sama sytuacja powtórzy się dla widzów odbierających kanały naziemne z nadajnika w Kołowie/Szczecin. Przerwa konserwacyjna 8 października przewidziana jest od godziny 9:00 do 17:00.

16 czerwca 2015 - prace konserwacyjne w Kołowie

 

Jak informuje na swoich stronach nadawca, z powodu prowadzonych dziś na nadajniku w Kołowie planowych prac konserwacyjnych, widzowie z okolic Szczecina mogą mieć dziś problemy z odbiorem cyfrowej telewizji naziemnej. Prace przewidziane są od godziny 9:00 do godziny 17:00.

05 września 2014 - prace konserwacyjne na nadajniku w Kołowie

 

Mieszkańcy Szczecina i okolic odbierający telewizję naziemną z nadajnika w Kołowie doświadczą dziś niestety problemów z odbiorem z powodu prac konserwacyjnych na nadajniku, które potrwają od godziny 9:00 do 17:00.

 

 

 

Możliwe przerwy w nadawaniu 1 kwietnia 2015

 

Niestety to nie Prima Aprilisowy żart, 1 kwietnia 2015 w północno zachodnim regionie Polski możliwe przerwy w nadawaniu cyfrowej telewizji naziemnej. Prace na nadajnikach w Szczecinie-Kołowie i w Białogardzie-Sławoborzu planowane są od godziny 9:00 do 15:00. Przerwy w dostawie kanałów telewizyjnych mogą dotyczyć szczególnie  mieszkańców Szczecina i okolic oraz miejscowości nadmorskich.

 

 

 

04.04.2014 - Brak DVB-T w Szczecinie

 

Z powodu prac konserwacyjnych nadajnika w Kołowie, mieszkańcy Szczecina i okolic nie będą mogli dziś oglądać telewizji naziemnej do godziny 17:00. Taką informację na swojej stronie zamieścił operator.

Nie ma się więc czym martwić, że chwilowo nie odbieramy telewizji. Regulacja odbiornika nie pomoże. Na wznowienie nadawania musimy po prostu poczekać.

 

 

24.09.2013 - Brak DVB-T w Szczecinie

 

Z powodu prac konserwacyjnych nadajnika w Kołowie, mieszkańcy Szczecina nie będą mogli dziś oglądać telewizji naziemnej do godziny 15:00. Taką informację na swojej stronie zamieścił operator.

Nie ma się więc czym martwić, że chwilowo nie odbieramy telewizji. Regulacja odbiornika nie pomoże. Na wznowienie nadawania musimy po prostu poczekać.

 

 

TVP Szczecin oraz TVP Info oddzielnie od 1 września

Od początku września TVP wprowadziła na antenę nowy kanał TVP Regionalna, który w Szczecinie nadawany jest pod nazwą TVP Szczecin. Jednocześnie ruszyło nowe TVP Info, z nowym studiem, nową oprawą oraz nowymi twarzami.