Euro 2012 w TVP! Także w jakości HD!

Euro 2012 logoDobra wiadomość dla wszystkich fanów futbolu! Wszystkie mecze będą transmitowane przez kanały TVP1 i TVP2. Oznacza to, że mecze będą nadawane na kanałach niekodowanych i będą dostępne dla wszystkich odbiorców telewizji naziemnej.

 

Wszystkie mecze zostaną pokazane w antenach otwartych (TVP1 lub TVP2), przy równoczesnej transmisji w TVP Sport oraz TVP HD. Nawet w trzeciej kolejce fazy grupowej, gdy dwa mecze będą rozgrywane o tej samej porze, jeden z nich na żywo będzie nadawany w TVP 1, a drugi w TVP2

W TVP Sport będzie można śledzić także oba mecze jednocześnie - kanał będzie się przełączać ze spotkania na spotkanie. Każdy mecz będzie miał także powtórkę w TVP1 lub TVP2, a także w TVP Sport lub TVP HD.

TVP planuje aby od czerwca kanały TVP1 w I mulitipleksie (MUX 1) oraz TVP2 w II multipleksie (MUX 2) działały w jakości HD (na czas Euro 2012). Na razie na terenie naszego województwa możemy odbierać kanały nadawane w ramach II i III multipleksu, lecz już od 1 czerwca rozpocznie się drugi etap wdrażania I multipleksu, który obejmie również nasz region. Oprócz dostępu do kanałów TVP1, TVP2 i TVP Info otrzymamy tym samym dostęp do kanałów Polo TV, Eska TV, ATM Rozrywka TV i U-TV / TTV.

Oczywiście odbiorcy, którzy nie przestawili się jeszcze na naziemny odbiór cyfrowy będą również mogli oglądać mecze Euro 2012 jednak wciąż w jakości analogowej.

Komentarze   

 
# Guest 2012-03-10 00:37
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
 
 
# Guest 2012-03-10 00:38
Ten komentarz został usunięty przez Administratora