TUNERY

Jeżeli nie posiadasz telewizora wyposażonego w tuner DVB-T zgodnego z MPEG-4 to najtańszym rozwiązaniem będzie dokupienie zewnętrznego tunera DVB-T. Dzięki zastosowaniu takiego sprzętu, przy bardzo niskim koszcie zyskasz dostęp do wielu darmowych kanałów polskich w cyfrowej jakości.

 

Synaps THD-2857
Tuner do odbioru bezpłatnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej zarówno w rozdzielczości SD jak i HD. Dzięki złączom HDMI oraz SCART, odbiornik stanowi świetne rozwiązanie dla osób posiadających telewizor plazmowy lub LCD bez MPEG4 lub telewizor kineskopowy.


[czytaj więcej]

 

Wiwa HD 50 mc+ memo display
Odbiornik DVB-T którego rozmiar i sposób podłączenia pozwala na dyskretne schowanie go za telewizor. Przeznaczony do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. Świetnie sprawdzi się zarówno współpracując z telewizorem kineskopowym, jak i płaskim telewizorem z wyjściem HDMI, który nie posiada standardu MPEG-4.


[czytaj więcej]

 

Cabletech URZ0083Q
Odbiornik DVB-T umożliwiający odbiór kanałów cyfrowych naziemnej telewizji. Wyposażony w procesor nowej generacji - AliM3801, umożliwia użytkownikom korzystanie z funkcji często niedostępnych w innych urządzeniach takich jak: regulacja jasności, kontrastu, nasycenia barwy i ostrości obrazu.


[czytaj więcej]

 

Ferguson Ariva T650i
Odbiornik DVB-T wyposażony w złącze USB, co umożliwia obsługę mediów za pomocą pamięci zewnętrznej (dysk, pendrive) oraz funkcję timeshift. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, możliwe jest rejestrowanie ulubionych programów na pamięci zewnętrznej, a także przeglądanie zdjęć oraz odtwarzanie muzyki i filmów w jakości HD. Odbiornik obsługuje odtwarzanie filmów w rozdzielczości HD wraz z polskimi napisami TXT.


[czytaj więcej]

 

Opticum HD T90 (HD N2)
Tuner DVB-T przystosowany do współpracy zarówno z telewizorami kineskopowymi jak i płaskimi. Posiada wszystkie funkcje typowe dla tunerów DVB-T, takie jak możliwość nagrywania przez złącze USB na zewnętrznym nośniku pamięci, automatyczne wyszukiwanie kanałów, funkcja Time Shift, blokada rodzicielska, etc.


[czytaj więcej]

Micro DVB-T stick MT4167
Miniaturowy tuner umożliwiający odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T na komputerze, również w wysokiej rozdzielczość obrazu HD. W komplecie znajduje się antena teleskopowa. Odbiornik wyposażony w funkcje EPG oraz PVR i TimeShift. Do zestawu dołączono pilot zdalnego sterowania, pozwalający na pełną kontrolę nad funkcjami urządzenia, w tym zmianę kanału, regulację głośności czy nagrywanie oglądanego programu.


[czytaj więcej]

Jeżeli jesteś zainteresowany wzmacniaczami antenowymi lub rozgałęźnikami, które mogą być pomocne w tworzeniu Twojej instalacji, polecamy zapoznanie się z ofertą profesjonalnego sklepu - technosat.pl